Inovace maloobchodních karet

Vážení zákazníci,

od 1.2.2015 jsme zahájili prodej inovovaného maloobchodního balení knoflíků stiskacích nýtovacích, kde hlavní změnou je modernizace nýtovacích komponentů. Každé maloobchodní balení nově obsahuje samostatnou nýtovací svěrku a dále potřebné plastové či kovové nýtovací komponenty. Jednotlivé nýtovací komponenty jsou značeny přesně dle návodu pro aplikaci, který je uveden na zadní straně karty. Jednotlivé nýtovací komponenty lze taktéž použít při nýtování výrobků pomocí nýtovacích kleští, které jsme nově zařadili do naší nabídky spolu s kleštěmi děrovacími.

Použití nýtovacích kleští je vhodné při aplikace výrobků v obtížně dostupných místech oděvů nebo pro častější použití. Součástí balení je i základní sada děrovacích komponentů. Naopak nově představené děrovací kleště disponují širší nabídkou děrovaných rozměrů.

 V rámci této změny jsme taktéž provedli modernizaci designu maloobchodních karet, kde na přední straně karty nově přibyly informace o velikosti příslušného výrobku, doporučení pro jaký druh látky je výrobek vhodný či z jakého je materiálu nebo zda lze pro aplikaci použít i nýtovací kleště.

Zadní strana maloobchodní karty nově obsahuje intuitivnější návod pro aplikaci výrobků spolu s přesným určením nýtovacích komponentů k jednotlivým dílům balení.

Aplikační videa k jednotlivým druhům výrobků pak lze přehrát prostřednictvím QR kódu, který je umístěn u návodu na zadní straně karty.

V rámci výše uvedených změn došlo u vybraných výrobků ke změně počtu ks v balení. Jedná se o balení knoflíků stiskacích nýtovacích na silné látky AUTO-MOTO a knoflíků stiskacích nýtovacích na středně silné látky WUK, kde je nově standardní balení 10 ks/karta.

Poslední inovací je pak nově aplikovaný speciální uzamykací systém, který umožňuje následné uzavření blistru po jeho prvním použití, čímž dochází k zabránění častého vysypání a ztráty nepoužitých výrobků při jejich skladování. Nově je pro tisk maloobchodních karet použit ekologicky šetrný materiál s certifikátem plné recyklovatelnosti.